لباس نظامی جدید روسیه !

لباس عجیب نظامیان روسی در سوریه که شبیه فیلم های با موضوع اهریمنی میباشد.

پوشش جدید نظامیان روسی در سوریه تغییر کرده و این کار برای امنیت بیشتر سربازان و نظامیان روسی طراحی شده است.

لباس عجیب نظامیان روسی در سوریه

یونیفورم جدید نظامیان روسی به نام “سرباز آینده” طراحی و تولید شده است و هدف از ساخت این مصونیت و امنیت بیشتر آنها در جنگ با داعش و در سوریه می باشد .

این لباس جدید شامل تجهیزات کامل است که همراه سربازان و نظامیان باید وجود داشته باشد.

یونیعرم جدید روسی با نام راتنیک و یا جنگجو می باشد که یاخت و تولید صنایع نظامی روسیه است .

این یونیفرم جدید در سوریه مورد آزمایش قرار گرفته و در درگیری ها و تیراندازی ها سالم مانده مانده است .

هنگامی که این پوشش نظامی در تن سربازان روسی در سوریه بود ، در گیری ها هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشد و سالم ماندند.

این یونیفرم جدید شامل ۹ تجهیز مهم همراه سربازان است که امنیت آنها را در جنگ بالا می برد .

لباس های جدید ارتش روسیه کاملا هوشمند شده است این لباس ها ضد گلوله و ضد خمپاره میباشد از نکات مهم این لباس چشمی های لیزری است که قادر است نیروهای دشمن را تا ۵۰۰ کیلومتر تشخیص دهد این لباس ها دارای اسلحه با تیراندازی دقیق به دشمن است و میتواند با تنظیم آن دشمن را هدف قرار داد از دیگر ویژگی های بارز این لباس سیستم گرمایش و سرمایشی آن نیز میباشد.

مقامات بلندپایه روسیه از جمله ولادیمیر پوتین ،رئیس جمهور این کشور امیدوارند که لباس رباتیک در آینده نزدیک به لباس رسمی سربازان ارتش روسیه مبدل شود.

لباس نظامی را نباید تنها یک روپوش نظامی نفوذ ناپذیر در برابر گلوله‌های دشمن در نظر گرفت، چرا که این لباس در واقع یک اسکلت خارجی مجهز به سیستم کمک حرکتی موتوردار است که توانایی حرکتی سربازان در میدان نبرد را دوچندان می‌کند.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که عزم مقامات روسیه در ورود به عرصه مدرن سازی تجهیزات جنگی به ویژه به روزرسانی سیستم‌های نبرد انفرادی جزء سیاست‌های اصلی ولادیمر پوتین، رئیس جمهور روسیه است.

شاید یکی از دلایل جدی بودن مقامات روسیه در بحث به روزرسانی نیروی‌های نظامی استفاده از طراحی هوشمندانه و رنگ کاملا تیره و پوشش بدون انعکاس نور به منظور حداکثر کارایی به ویژه در عملیات‌های اطلاعاتی است.