لو رفتن گلکسی ایکس با صفحه تاشو

گوشی تاشو گلکسی x با شماره مدل SM_G888N0 در وب سایت سامسونگ قسمت پشتیبانی لو رفته است

که باعث انتشار شایعات درباره این گوشی شده است.طبق آخرین گزارشات و شایعات این گوشی تاییدیه هایی از Blutooth SIG و آژانس ارتباطات رادیویی کره جنوبی دریافت کرده است 

می توان انتظار داشت به زودی شاهد رونمایی این گوشی باشیم. همانطور که در قسمت پشتیبانی وب سایت سامسونگ مشخصات گوشی جدید لو رفته است احتمالاً همان گلکسی ‏x می باشد.

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که با توجه به لو رفتن نسخه کره ای این گوشی آیا ارائه آن از کره( سرزمین مادری سامسونگ) خواهد بود؟

سامسونگ طبق آخرین اخبار تنها ۱۰۰ هزار دستگاه گوشی تولید خواهد کرد 

با توجه به این تعداد احتمالاً عرضه محدودی داشته و حتی در کره شاهد ارائه تعداد کمی از این گوشی به کاربران ارائه خواهیم بود.طبق اخبار لو رفته از این گوشی، هیچ نظری در مورد و مشخصات آن نمیتوان داشت و تمام خبرها بر اساس حدس و گمان است.

از همان خبرهای کم و بیش لو رفته حدس می زنیم صفحه نمایش گلکسی x  به سمت داخل تاشو باشد و دارای دو صفحه نمایش بوده که یکی از آنها انعطاف پذیر می باشد.زمان ارائه galaxy x اصلا مشخص نیست. تنها حدس ما این است که در ماه ژانویه در نمایشگاه CES 2018 این اتفاق رقم بخورد. شاید هم در یک مراسم خبری ویژه از این گوشی رونمایی شود.

فقط باید منتظر بود تا شرکت سامسونگ بلاخره از این گوشی پرده برداری کند تا ببینیم کاربران چگونه استقبال می‌کنند.اگر کاربران از گلکسی x راضی باشند مطمئنا سامسونگ در سطح گسترده تری به عرضه و فروش این گوشی خواهد پرداخت.

مدیر قسمت موبایل سامسونگ آقای دی جی کو، اعلام کرده بود قبل از ارائه این گوشی تاشو، مسائلی که در تولید آن وجود دارد رفع میگردد و سپس در بازار برای فروش عرضه می گردد. علاوه بر سامسونگ، شرکت های مطرح دیگر مانند هواوی، ال جی،اوپو در حال طراحی و کار بر روی گوشی های تاشو هستند که به زودی شاهد ارائه آنها نیز خواهیم بود.

هواوی، توانسته گوشی تاشو با دو صفحه نمایش طراحی کند که در صورت تایید طراحی، توسط تولید کنندگان این کمپانی، سال آینده احتمالاً به بازار خواهد آمد.اوپو، گوشی هوشمند جدیدی طراحی کرده که صفحه نمایش انعطاف پذیری دارد.ال جی، توانسته با شرکت اپل، قرارداد همکاری برای تولید نمایشگر اولد انعطاف‌پذیر، داشته باشد. که احتمالاً تا قبل از سال ۲۰۲۰ این اتفاق خواهد افتاد.