مایکروسافت با Reddit همکاری میکند

در رویداد Everyday AI،  شرکت ردایت (Reddit) اعلام کرد که همکاری خود را با مایکروسافت و بوسیله بینگ برای تحلیل داده های عظیمی که حاصل تولیدات هر روز آن است آغاز کرده اند.

این خبر را الکسیس اوهانیان، مدیر اجرایی ردایت در سانفرانسیسکو اعلام کرد

اوهانیان توضیح داد:

ما به شریکی نیاز داشتیم که توانایی به دوش کشیدن سنگینی بار هوش مصنوعی را داشته باشد و دست آخر، مایکروسافت را انتخاب کردیم.

این همکاری برای هر دو طرف سودمند خواهد بود.

با مشارکت ردایت در محتوا، بینگ بوسیله سیستم تایید منطبق با آدرس (AMA) در تمام داده ها و در تبلیغات آینده و همین طور پاسخ های ردایت، مایکروسافت می تواند مطالبی که در ردایت منتشر می شود را بیشتر در نتیجه های بینگ به نمایش گذارد.

در حال حاضر هنگام جستجوی Subreddit در بینگ یک تصویر زنده از مهمترین موضوعات در Subreddit ارائه می شود.

اوهانیان خاطر نشان کرد ردایت بزرگترین پایگاه اطلاعاتی از سوال و جواب های تایید شده کاربران است که منبع شگفت انگیزی را برای بینگ ارائه می کند. او به این نکته اشاره کرد که مشارکت با بینگ مانند جواهرات گران بهایی برای ردایت بوده که فقط با تخصص مایکروسافت در هوش مصنوعی و داده های ردایت به تاج پادشاهی تبدیل می شود.

برای شرکت هایی که از ردایت برای دلایل حرفه ای و تجاری استفاده می کنند،

ردایت Power BI را به همراه مجموعه ای از انواع راه حل برای مدیریت برند و هدف قرار دادن در ردایت ارائه می دهد

که مارک ها، بازاریابان و صاحبان بودجه را قادر می سازد به سرعت داده های ردایت خود را تجزیه و تحلیل کنند و این که با چه کسی در جامعه ردایت شرکت می کنند.

شرکت ها می توانند از این راه حل برای برقراری ارتباط مستقیم با جوامع بیشتر استفاده کنند.

از جزئیات مکالمات و احساسات اصلی مشتریان خود مطلع شوند و بازار هدف خود را بهتر بشناسند و در آخر نقاط ضعف و قوت خود در یابند.

ردایت 330 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و این سایت را به اندازه توییتر قدرتمند و مهم نشان می دهد.