وین دیزل از کنسول ایکس باکس سفارشی خود رونمایی کرد

کنسول اکس باکس وان اس با طراحی سفارشی فیلم Fast & Furious (سریع و خشن) توسط موسسه خیریه Reach Out WorldWide پاول واکر (بازیگر مرحوم این فیلم) به حراج گذاشته خواهد شد

روز گذشته وین دیزل بازیگر مشهور هالیوود عکسی از خود همراه با یک اکس باکس وان اس را در اینستاگرام خود منتشر کرد. همانطور که می‌بینید طراحی سفارشی این کنسول به ماشین میتسوبیشی Eclipse سال 1995 برمی‌گردد که پاول واکر مرحوم از آن در نقش برایان اوکانر در اولین فیلم Fast and Furious در سال 2001 استفاده می‌کرد

این نسخه سفارشی در اول اکتبر در Game4Paul3 مراسم سالانه جمع آوری کمک مالی برای خیریه Reach Out WorldWide کودی واکر (برادر پاول واکر) برای یادبود برادرش به حراج گذاشته می‌شود.

خیریه Reach Out WorldWide شبکه‎ای از متخصصان با مهارت است که به منظور تقویت امدادرسانی هنگام مواجه با بلایای طبیعی در سال 2010 به دست خانواده واکر ساخته شده است. کودی واکر در سال 2014 به عنوان مدیر برند به این موسسه پیوست.

اول از همه، من و خانواده‌ام از حمایت‌های شما در این زمان سخت قدردانی می‌کنیم. یکی از چیزهایی که همیشه برادرم را به خاطرش تحسین می‌کردم حس کمک‌رسانی او در مواقع نیاز دیگران بود. من با افتخار به این خیریه می‌پیوندم تا بتوانم با انجام ارثیه برادرم روحش را به آرامش برسانم.